Zmywacz do etykiet

ABS-JET Service to spółka, która od 2001 roku proponuje drukarki przemysłowe, a także ich serwis. Poza tym dostarcza wszelkiego gatunku bardzo najwyższej jakości kompatybilne i oryginalne materiały eksploatacyjne. Każdy klient na stronie: Absjet.pl znajdzie także części zamienne i najrozmaitsze akcesoria. Są one dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i na specjalne zamówienie. Należą do nich m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, przenośniki, etykieciarki i systemy wizyjne.

Spółka ta jest także autoryzowanym i jedynym dystrybutorem takich marek, jak: KGK JET, IkonMac oraz Saturn. Wytwarza na domiar tego środek myjąco-odtłuszczający dla przemysłu o delikatnym aromacie pomarańczy CC/Natur Orange Solvent (PRO i STRONG). Taki zmywacz do etykiet jest niezwykle potrzebny. Usuwa bez problemu kleje i etykiety. Dlatego dobrze zastępuje typowe rozpuszczalniki, które są na bazie chloru oraz parafiny. W przedsiębiorstwie nie brakuje również doskonałej klasy środków czystości czy kosmetyków dla pracowników (są to marki: Stoko Skin Care oraz Americol BV). Rozleglą, pełną ofertę asortymentu każdy znajdzie na stronie: www.sklep.absjet.pl. Powinno się dodać, że od 2011 roku ABS-JET wdrożył Platforma Zarządzania Jakością, który jest w stu procentach zgodny z normą ISO 9001:2008.

Jeżeli chodzi o wspomniany towar, jakim jest zmywacz do etykiet, to z powodzeniem jest jego osoba wykorzystywany do mycia oraz konserwacji urządzeń drukujących. Istotne, że nie uszkadza jego osoba większości powierzchni. Jest oczywiście bezpieczny dla metali, plastików, materiałów ceramicznych czy akryli, betonu, cegły, kamienia, szkła, drewna, a nawet żywic utwardzonych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 25 (ostatnio: 10.01.2023 17:12:21)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.