Zdjęcia stylizowane

Doświadczona fotografia produktowa stoi za sukcesem wielu sklepów internetowych oraz restauracji, a atrakcyjne zdjęcia przyciągają potencjalnych klientów. Nasze studio fotograficzne specjalizuje się w fotografii, która gwarantuje udaną sprzedaż.

Jesteśmy niekwestionowanymi pasjonatami fotografii, trudniącymi się w fotografii produktowej oraz kulinarnej. Wiemy jak dużą rolę w toku robienia zakupów odgrywają zdjęcia.

Nabywca robiący zakupy przez Internet podejmuje decyzję na podstawie wyglądu produktu na zdjęciu. Również przed wizytą w restauracji bez liku osób zagląda przed wizytą na stronę internetową lokalu oraz ogląda fotografie serwowanych dań.

Posiadamy studio wyposażone w lampy oraz doskonałej jakości sprzęt fotograficzny. Przed wykonaniem sesji towar jest przygotowywany, następnie odpowiednio ustawiony oraz oświetlony. Wykonane fotografię zawsze poddajemy niezbędnej obróbce. Za sprawą tego towar będzie wyglądał realistycznie, a równocześnie atrakcyjnie.

W przypadku fotografii produktowej proponujemy dwa rodzaje zdjęć. Lubiany packshot to sam towar ustawiony na białym tle. Stylizowana fotografia produktowa to kreatywne zdjęcia, na których produktowi towarzyszy ciekawe tło. Zawsze podkreślamy atuty fotografowanych obiektów. Dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęć, klient jest w stanie zobaczyć każdy niuans produktu oraz jego rzeczywisty kształt oraz rozmiar. Specjalizujemy się także w fotografowaniu apetycznie wyglądających dań, które sprawią, że klient nabierze ochoty na posiłek oraz z zapałem zarezerwuje stolik w restauracji.

Fotografowanie jedzenia czy artykułów wymaga odpowiedniego przygotowania oraz używania dobrego sprzętu. Dlatego pożądane byłoby nam powierzyć wykonanie zdjęć. Nasze fotografie wzbudzają pożądanie, co bez wątpliwości przełoży się na większą sprzedaż.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 06.01.2023 06:32:22)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.