Transport Polska-Szwajcaria

Firma Twdlog proponuje usługi transportowe do Szwajcarii.

Transport do Szwajcarii może być pojęciem szeroko rozumianym taką naturalnie działalnością – wszechstronną, zajmuję się TWD Logistic Sp. J., spedycja, logistyka i ogólnie rozumiany transport to zakres, w jakim przedsiębiorstwo się wyspecjalizowała.

Transport odbywa się, dzięki flocie samochodowej o różnych możliwościach od 24 cbm do 120 cbm i ładowności do 24 odcień.

Wszechstronność oferowanych usług, obejmuje także pomoc w przeprowadzaniu odpraw celnych artykułów na obszarze całej Szwajcarii. Przedsiębiorstwo prowadzi albowiem współpracę z licznymi agencjami celnymi na obszarze Szwajcarii.

Inne dostępne kierunki jazdy to przede wszystkim Stary Kontynent Środkowa i Południowa- RFN, Austria, Węgry, Włochy, oraz Słowenia czy Chorwacja.

Oferta jest rozszerzona o monitoring przewożonego towaru, w celu protekcja o obronność powierzonych dóbr a także wierny połączenie z kierowcą. Każdy stadium przewozu jest toteż na bieżąco sprawdzany.

W dodatku TWD jako podmiot z wieloletnim doświadczeniem, świadomy zmienności na drogach i autostradach a także wynikającej z tego faktu odpowiedzialności gwarantuje OC Generalne Przewoźnika.

Wejdź na stronę twdlog.pl żeby znaleźć dane kontaktowe niezbędne do wysłania wiadomości e-mail bądź kontakt telefoniczny albo fax.

Międzynarodowy styl firmy podkreśla także zjawisko dostępności strony w języku angielskim a także niemieckim.

Warto zafundować na firmę, z wieloletnim doświadczeniem, stale rozwijającą się, będąca świadomą nowych wyzwań, jakie świat logistyki i transportu bezustannie stawia.

Zapoznaj się ze szczegółową propozycją i cennikiem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 10.01.2023 17:10:50)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.