Szczęki kruszące

Spółka Legmod z siedzibą w Legnicy to profesjonalny dystrybutor, który oferuje doskonałej klasy towary. Wykwalifikowani fachowcy projektują tam zamienne a oprócz tego eksploatacyjne elementy do maszyn stosowanych w przemyśle kruszyw.
Dokładniej propozycja obejmuje części do kruszarek szczękowych, otóż: szczęki kruszące, kliny a oprócz tego śruby montażowe, płyty policzkowe a oprócz tego rozporowe i również tzw. gniazda płyt rozporowych. W dodatku dostarcza również części do maszyn rozdrabniających stożkowych (m.in.: tuleje łożyska górnego wału, tuleje osłonowe wału, mimośrody stalowe, koła zębate, pierścienie przeciwpyłowe). Wchodząc na stronę legmod.pl, można także wyszukać różnorakie elementy zamiennie do podajników rusztowych a oprócz tego przesiewaczy, płuczek mieczowych i również odlewów z żeliwa a oprócz tego staliwa.
Pasują one nie tylko do najpopularniejszych rodzajów maszyn, ale również do tych nietypowych, jednostkowych urządzeń. W przedsiębiorstwie] tworzona jest dokumentacja, a części do kruszarek są akuratnie wdrażane do produkcji.
Poza dystrybucją konkretnych artykułów, Legmod realizuje także różnorakie usługi. Dokonuje przeglądu i również oceny stanu technicznego kruszarek. To nie wszystko. Remontuje je w kompleksowy sposób. Fachowcy m.in. regenerują wahacze a oprócz tego wymieniają łożyska wewnętrzne a oprócz tego zewnętrzne. A także – w przypadku maszyn stożkowych – oceniają stopień zużycia pewnych elementów. Dodatkowo, możliwa jest naprawa zespołów modelowych według indywidualnych uzgodnień, oraz wszelkie konsulting techniczne obejmujące zakres technologii odlewniczych. Kontakt z firmą jest łatwy a oprócz tego szybki. Tak aby zadać kwestia dotyczące danej propozycji, należy wypełnić odpowiedni formularz.
Ciągle podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dlatego też na bieżąco staramy się dociekać naszą propozycję sprzedażową o nowe towary. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem.

Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy i postawienie na sprzęt najlepszej klasy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 06.01.2023 06:27:18)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.