Szafka pod umywalkę

HASHI – nazywa się firma, która od 2007 roku trudni się sprzedażą wysokiej jakości mebli do łazienek. Między nich jest przede wszystkim umywalka z szafką a także regały, komody, lustra a także szafki lustrzane, i również oświetlenie łazienkowe.

Hashi.com.pl to pierwszy w Polsce sklep Outlet z takimi produktami współpracy z fabryką Elita, oferuje zestawy łazienkowe ze sporymi rabatami, wręcz do 70%. Firma od 2013 roku ma również swój stacjonarny bawialnia w Tczewie, gdzie kupujący może przyjrzeć się na co dzień zmieniającą się ekspozycję. Umeblowanie są dostępne w najniższej cenie i również w tym samym czasie w bardzo dobrej klasy. Zawsze można przypuszczać również na bezproblemową obsługę i również doradztwo w kwestii wyboru danych towarów. Na wszelkie dodatkowe, wręcz te w największym stopniu szczegółowe pytania odpowiedzą pracownicy z działu handlowego.

Wspomniana już umywalka z szafką to towar wyłącznie od polskich wytwórców. Wyprodukowany z niezwykle dużą starannością i również dbałością o wszelkie szczegóły (w tym detale i również sam design). Sklep wytwarza np. nowoczesne szafki podumywalkowe. Lecz proponuje również klientom te nieco bardziej klasyczne. Wszystkie mają przeróżne kolory, a ich wielkość wynosi od 40 cm, a szerokość przynajmniej 130 cm. Oprócz tego, można do nich dobrać jeszcze inne elementy. Jakie? To znaczy komody łazienkowe, szafki wiszące, regały a także lustra.

Żeby dokonać zamówienia w sklepie Hashi,com.pl. trzeba wybrać jeden z kilku sposobów: telefoniczny, mailowy lub bezpośrednio na stronie.
Sprawdź pełen asortyment sprzedawanych przez nas towarów i również ciesz się najlepszymi cenami!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 10.01.2023 17:13:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.