Spływy kajakowe Roztocze

Sporo osób lubi aktywnie spędzać swój czas na wakacjach. Planując taki urlop zapewne należałoby jest wybrać się na kajaki, jak te organizowane przez przedsiębiorstwo Marco-Canoe.

Firma Marco-Canoe ma swoją siedzibę w Zwierzyńcu, czyli w samym centrum Roztocza. Jest to unikatowy region Polski, w którym nie brakuje opcji dla osób, które interesuje aktywny wypoczynek. Spływy kajakowe organizowane przez Marco-Canoe odbywają się na okolicznych rzekach, takich jak Wieprz i Tanew.
W zależności od upodobań klientów, do wyboru są spływy parogodzinne, spływy trwające około jednego dnia, i dłuższe wyprawy na parę dni. Ceny za każdy spływ są do przejrzenia na stronie internetowej firmy. Chociaż porównując je do propozycji podobnych firm bardzo szybko można się przekonać, że wybierając usługi Marco-Canoe można niemało zaoszczędzić na swoich wakacjach, a równocześnie wspaniale je przeżyć.

Jako że turystyka kajakowa wymaga dostępu do odpowiedniego sprzętu, firma Marco-Canoe od początku działała także jako wypożyczalnia kajaków, kamizelek, wioseł, i innych dodatków niezbędnych do tego, aby swobodnie cieszyć się każdym spływem. Ceny za wypożyczenie potrzebnych rzeczy są ustalone na bardzo rozsądnym poziomie. Może je także negocjować jeżeli spływy organizowane są dla większych grup.

Wszystkie spływy kajakowe są organizowane przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają one głęboką wiedzę odnośnie do terenów rzeki Wieprz i Tanew, dzięki czemu są świetnymi przewodnikami dla wszystkich klientów. Sprawia to, że wakacje spędzone na spływach oferowanych przez firmę Marco-Canoe zapewne będą należały do niezapomnianych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 10.01.2023 17:12:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.