Odłącznik ozk

Firma TOMELPOL to profesjonalna spółka w branży elektrotechnicznej. Ma własny sklep online stycznik.eu, gdzie zajmuje się sprzedażą wysyłkowa wielu artykułów na terenie całego kraju. Są to różnego gatunku aparaty oraz urządzenia. Wybór jest bardzo ogromny. Klienci znajdą w sklepie m.in.: bezpieczniki topikowe, elektromagnesy, izolatory, przekaźniki, rozłączniki czy styczniki
Nie brakuje także termików. Oraz oczywiście można zakupić również zwalniak eb (czy innego gatunku) czy też włącznik apu, ds czy hla fb wis.

Sklep pozwala na łatwy kontakt poprzez e-maila. A czas w jakim realizuje zamówienia wynosi od 7 do 20 dni. Zresztą wprowadza ciekawe promocje. Wachlarz, który proponuje jest niezbędny w rękach każdego elektryka. Dla laików tez nazwy niewiele mówią, lecz doświadczone osoby wiedzą, że np. bezpieczniki topikowe stosuje się w obwodach prądu przemiennego w celu zabezpieczania diod a oprócz tego tyrystorów krzemowych dużej mocy przed skutkami zwarć. Z kolei styczniki są łącznikami mechanicznymi, które są jednakowo do przekaźnika elektromagnetycznego pod względem budowy, a przeznacza się je do łączenia obwodów głównych.

Jeżeli chodzi o wspomniany zwalniak eb, to jest jego osoba w przeciwnym razie nazywany luzownikiem a oprócz tego ma napęd elektrohydrauliczny. Zwalniaki są potrzebne tam, gdzie jest wymagane wysuwanie tłoka na odpowiednią odległość z odpowiednią przemocą. Stosowane są w hamulcach do zwalniania szczęk na tarczach hamulcowych oraz w urządzeniach o ruchu posuwisto-zwrotnym np. do uruchamiania zasuw, zamykania klap, drzwi itp. Przeciwnie zaś włącznik apu służy do zabezpieczania przed poważnymi skutkami zwarć a oprócz tego przeciążeń urządzeń elektrycznych (tych niskonapięciowych prądu przemiennego oraz stałego). Montuje się go np. w układzie mającym zdalne sterowanie. Wyłącznik apu może egzystować napowietrzny, izolacyjny bądź mieć konstrukcję otwartą. Oraz jest wyposażony w napęd ręczny oraz elektromangesowy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 04.08.2021 11:05:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.