Narzędzia budowlane

Amate to doświadczony hurtownik oferujący jak też przybory budowlane, okucia budowlane, przybory elektryczne i także produkty metalowe wysokiej jakości. Wsród asortymentu znajdują się towary od sprawdzonych dostawców charakteryzujące się wytrzymałością a oprócz tego funkcjonalnością. Zatrudniamy specjalistów, którzy chętnie doradzą a oprócz tego wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z ofertą.
Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na stronie gdzie znajdziecie Państwo produkty metalowe w rozległym asortymencie. W naszej stałej ofercie posiadamy: okucia, zamki, kłódki, zawiasy, zasuwy, produkt z działu technik łączenia, nakrętki, podkładki, nity, kotwy, kołki, liny, łańcuchy, materiały ścierne, tarcze, krążki, płótna ścierne, narzędzia oraz rząd różnych artykułów takich jak elektrody, kratki wentylacyjne, rękawice, opaski, obejmy, akcesoria spawalnicze. Współpracujemy z cenionymi dostawcami i to pozwala nam oferować towary wysokiej klasy. Wszystkie sprzedawane przez nas towary są troskliwie wyselekcjonowane, przez co jesteśmy s tanie zaspokoić nawet w najwyższym stopniu wymagających Klientów. Chociaż nasza siedziba mięści się w Stargardzie, to towary dostarczamy na terenie całej Polski. Elastycznie dostosowujemy się go wymagań naszych Klientów.
Zachęcamy do założenia konta na naszej stronie oraz zaznajomienia się z naszą całą ofertą. W razie potrzeby możecie zawsze liczyć na pomoc naszego personelu. Po zamówienia zapraszamy do naszego sklepu AMATE Generała Józefa Bema 5, 73-100 Stargard w godzinach od poniedziałku do piątku między 7-17 oraz w soboty od 9 do 13.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 02.04.2022 01:32:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.