Lustra

Zwono to firma, która już od 25 lat para się szkłem lakierowanym, hartowanym, bezpiecznym i oferuje jakościowe lustra – gotowe albo na zamówienie. Na stronie internetowej Zwono.com.pl każdy nabywca znajdzie również kabiny prysznicowe, balustrady, blaty i fasady szklane, ścianki działowe a oprócz tego drzwi przesuwne.

Prócz tego, nie brakuje również szkła z grafiką, zabudowy kuchennej, nawet lepiej akwariów. Przedsiębiorstwo ZWoNo realizuje na dodatek różnorodne usługi związane między innymi z wierceniem otworów i wykonuje praktyczne szkło w kilku wersjach – od standardowej float, po typ bezpieczny z naklejoną od strony wewnętrznej folią. Lustra w ofercie firmy są podświetlane, wytrzymałe, wytwarzane z doskonałej jakości materiałów. Możliwa jest usługa ich pomiaru, a później już po zamówieniu, montażu w mieszkaniu klienta. Nowością jest tutaj np. lustro wytwarzane z szkła OPTIWHITE, dające niesamowity miły dla oczu.

Jeżeli chodzi o szkło hartowane, to z niego tworzone są różnorodne kabiny natryskowe a oprócz tego wszelkiego gatunku balustrady. Stąd charakteryzują się one niezwykłym eleganckim a oprócz tego atrakcyjnym dla oka wyglądem. Wszystkie okucia są profilami, zawiasami i systemami dobrej jakości od bardzo znanych, wiodących na rynku wytwórców. Dzięki temu nawet po długiej eksploatacji zachowają swoją maksymalną ergonomiczność.

Firma ZWoNo działa na terenie sporego powiatu poznańskiego, choćby w takich miejscowościach jak: Poznań, Luboń, Komorniki, Dopiewo, Dąbrowa, Daszewice, Czapury

Dachowa, Złotniki czy Śrem. żeby skorzystać z jego oferty, mieszkający w wymienionych miasteczkach klienci, muszą wypełnić formularz kontaktowy na stronie: Zwono.com.pl. Wcześniej mogą poznać gotowe realizacje


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 39 (ostatnio: 10.01.2023 17:15:12)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.