Lokalizacja uszkodzeń kabli

El-Tech to fachowa firma, która od 2006 roku, wykonuje prace w branży elektroenergetycznej. Usługi, jakie oferuje, są w sumie kompleksowe. Dotyczą a w szczególności montażu instalacji elektrycznych. Ale także zaliczają się do nich: lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych, naprawa kabli, pomiary elektryczne, pomiary transformatorów, diagnostyka SN i próby napięciowe SN.

Doświadczona kadra pracowników bez żadnego problemu montuje nawet te najtrudniejsze instalacje w budynkach mieszkaniowych oraz różnych w obiektach przemysłowych.
Naprawa kabli także nie sprawia kłopotu. Jeśli chodzi o same pomiary, to są one świadczone zgodnie z obecnie obowiązującymi normami. Tak aby uzgodnić dokładne zasady partnerstwa czy współpracy, trzeba skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę: Eltech-service.pl

Dużo czynności pomiarowych a także naraz konserwacyjnych, jakimi zajmują się specjaliści z EL-Tech, zapewnia w samej rzeczy prawidłową pracę transformatora, a co za tym idzie – wydłuża jego żywotność. Lokalizacja uszkodzeń kabli także jest tutaj bardzo istotna, szczególnie tuż po silnych zimowych mrozach, kiedy często dochodzi do uszkodzenia przewodów umieszczonych w ziemi (do rdzewienia ich izolacji i wypalania stopniowego izolacji w miejscu przetarć). Firma El-Tech, dzięki niezwykle innowacyjnym urządzeniom jest w stanie się tym zająć profesjonalnie. Wszelkie, wspomniane wyżej pomiary elektryczne, są np. realizowane z użyciem bardzo szerokiej gamy osprzętu pomiarowego. Niezbędnego także do poprawnej eksploatacji tych bardzo ważnych urządzeń elektroenergetycznych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 10.01.2023 23:39:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.