Laserowa operacja prostaty

Prostata to nieduży gruczoł w obrębie męskich narządów rozrodczych. Już młodzieńcy mogą cierpieć na dolegliwości ze strony tego narządu. Młodzi panowie mogą chorować na zapalenie prostaty, starsi na przerost gruczołu krokowego, który może być zmianą nowotworową. W związku z tym ważne jest właściwe dbanie o stan tego ważnego gruczołu.
Leczenie prostaty jest rozmaite a także zależy od gatunku choroby. Przy stanach zapalenia prostaty stosuje się antybiotykoterapię, czy medycyna innymi środkami farmaceutycznymi. Należą do nich leki rozluźniające mięśnie, leki przeciwbólowe a także przeciwzapalne. Istnieją również alternatywne metody leczenia zapalenia prostaty, między innymi:
– leczenie z zastosowaniem propolisu
– leczenie z zastosowaniem lewatywy
– ziołolecznictwo – główną rośliną leczniczą jest naturalnie wierzbownica drobnokwiatowa.

W przypadku raka prostaty niejednokrotnie stosuje się zabieg operacyjny.

Leczeniem męskich intymnych dolegliwości para się urolog. Większość mężczyzn obawia się a także wstydzi badania prostaty, które odbywa się metodą “per rectum”, innymi słowy przez odbyt. Jest to całkowicie niepotrzebne, ponieważ samo badanie trwa niecały kwadrans, a może uratować życie.

Ważne jest, by lekarz, do którego się udasz, był profesjonalny a także podstępny, abyś czuł się swobodnie. Taką dobrą opcją jest wybór urologa Piotra Humańskiego, który nienagannie zadba o sytuacja Twojej prostaty. Specjalizuje się jego osoba w laserowym leczeniu schorzeń prostaty oraz leczeniu przerostu gruczołu krokowego.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym urologu, przejdź na stronę internetową.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 22 (ostatnio: 10.01.2023 17:14:05)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.