Kursy masażu dofinansowane

Centrum Szkoleniowe Bio-Mas to miejsce, gdzie możecie uzyskać nowe umiejętności. To jeszcze placówka szkoleniowa, gdzie pod okiem profesjonalistów możecie pogłębić do tej pory posiadane umiejętności zawodowe. Zachęcamy do takiego, aby poznać całkowitą ofertę edukacyjną, jaką kierujemy dosłownie do wszystkich osób. Organizujemy autorskie szkolenia i warsztaty z obszaru różnorodnych form masażu. Weźcie jeszcze udział w szkoleniach kosmetycznych, które dodatkowo znajdziecie w naszej ofercie.
Szkoła masażu dba o to, żeby wszystkie kursy odbywały się w małej, kameralnej grupie, maksymalnie 6osobowej. To dzięki temu wszyscy są w stanie więcej się nauczyć, a sam prowadzący jest w stanie więcej czasu poświęcić własnym kursantom.
W ofercie Bio-Mas znajduje się: kurs masażu ciążowego, kurs masażu Shantala, zabiegi SPA&Wellness, masaż stemplami ziołowymi, kurs drenażu limfatycznego, szkolenia zabieg ultradźwiękami, kurs liposukcji ultradźwiękowej, kurs pedicure i również mnóstwo innych. Namawiamy do wzięcia udziału w spotkaniach.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.