Drukarnia Łódź

Strona internetowa inexdruk.pl oferuje usługi drukarskie a także rozwiązania poligraficzne.

Klienci mogą liczyć na wybór usług realizowanych przez firmę. Przedsiębiorstwa chcące pracować z przedsiębiorstwem o ustabilizowanej pozycji, ceniącej wartości a także będącej świadomą wysokim wymaganiom jakie rynek stawia, powinny postawić na inexdruk.pl

Oprócz tego podmiot posiada własne studio projektowe a także DTP/CTP, co zadowoli klientów, mogących powierzyć realizację całych projektów jednemu zakładowi. Ciągłe rozwijanie kompetencji idzie w parze z pracą na zaawansowanym, sprawdzonym sprzęcie. Zaplecze składa się z nowoczesnych maszyn, spełniających normę ISO 9001: 2015- 10 dla usług poligraficznych, a oprócz tego UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Między usług znajdują się ulotki medyczne – ich nakład, projektowanie, a oprócz tego uszlachetnianie, mające na celu nadanie dodatkowych cech. Warto zaznajomić się z pełną ofertą w biurze obsługi klienta dostępnym przez kontakt telefoniczny a także przez e-mail.

Druk opakowań to następna usługa dostępna także w połączeniu z tłoczeniem znaków Braille’a na nich, bądź też z usługami wielopunktowej sklejarki będącej w stanie, przeprowadzić produkcję wymyślnych kartonów różnej wielkości.

Doświadczenie zdobywane od 1993 roku, pozwoliło firmie na zdobycie dużego uznania a także kompetencji przekładających się na jakość usług na następne lata. Inexdruk prowadzi działalność obejmującą współprace lecz również z klientami rodzimymi, ale również z zagranicznymi.

Po więcej informacji a także niezbędne dane kontaktowe wejdź na inexdruk.pl


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 10.01.2023 17:10:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.