Drukarki przemysłowe

ABS-JET to powstała w 2001 roku kompetentna, małopolska spółka mająca własny sklep online. Proponuje głównie drukarki przemysłowe (CIJ, DOD, HiRes).
Poza tym, świadczy usługę w postaci serwisu takich drukarek, i również trudni się dostawą różnego rodzaju doskonałej klasy kompatybilnych i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Do tego także: części zamiennych a oprócz tego akcesoriów Pośród nich są m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, zmywacz do etykiet i systemy wizyjne. Przybory mogą być dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i na zamówienie indywidualne.

ABS-JET jest także autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem marek: KGK JET, IkonMac a oprócz tego Saturn. To nie wszystko. Mało tego jest producentem pewnego, specjalistycznego środka myjąco-odtłuszczającego. Ma jego osoba subtelny wonność pomarańczy i służy naturalnie do dokładnego usuwania klejów na gorąco, więcej jeszcze do zmywania wałków etykieciarek a oprócz tego smarów czy smoły. W ofercie sklepu każdy klient znajdzie do tej pory nadzwyczajnie doskonałej klasy różnorakie

środki czystości a oprócz tego kosmetyki marek Stoko Skin Care a oprócz tego Americol BV,

Należy wspomnieć, że od 2011 roku przedsiębiorstwo wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. A oprócz tego bez ustanku udoskonala własne produkty. Ażeby zakupić dany artykuł, np. drukarki przemysłowe, wystarczy się zalogować, na potem przejść poszczególne kroki. Odbywa się to w skromny podejście. Strona sklep.absjet.pl jest przejrzysta i nie ma mowy, że ktoś się w niej pogubi. Można też na niej dojść na bardzo ciekawe promocje. Wszelako w razie jakichkolwiek pytań, można wpisać bądź zadzwonić.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 03.06.2022 18:21:08)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.